1. Olympia Blansko >
  2. O klubu

NÁBOR

Ahoj všem nově příchozím,

vítejte na stránkách baseballového a softballového klubu s dlouholetou tradicí OLYMPIA BLANSKO.

KDO JSME ? 35 let se věnujeme těmto krásným pálkovacím sportům, naším klubem prošly stovky hráčů a hráček, blanenských odchovanců, mnoho z nich obléklo reprezentační dres a dostalo se do všech koutů světa (od Asie, přes Evropu, až do USA), oddíly baseballu a softballu tvoří kategorie mládežníků (od nejmenších po juniory) a dospělých.

KDE JSME ? Sportovní ostrov Ludvíka Daňka - baseballový a softballový stadion STRAWBERRY FIELD / Jahodové pole - ano, pamětnící ví, že dříve se zde pěstovaly jahody :)

CO JE NAŠÍM CÍLEM ? Dále rozvíjet baseball a softball v Blansku, vychovávat nové hráče a hráčky a nabídnout jim vše, co baseball a softball nabízí - sportovní aktivity v krásném prostředí Strawberry Field, přátelský kolektiv a týmový přístup, možnost být součástí národního týmu, účastnit se zahraničních turnajů po celém světě, seberozvoj po fyzické i mentální stránce, budování hodnot jako je disciplína, hrdost, čest, fair-play a týmová hra...

NAŠE ÚSPĚCHY ? Od počátku svého vzniku sbírá klub také řadu ocenění kvalitní práce s mládeží, resp. svými odchovanci, v podobě mnoha mládežnických mistrovských titulů, pohárů a medailí, účasti v nejvyšší mužské baseballové soutěži extralize, či vychově mnoha mládežnických reprezentantů a hráčů, kteří se prosazují v národních výběrech v rámci mezinárodních projektů, či národních projektů pro talentovanou mládež

Pokud chceš být součástí našeho týmu, s radostí Tě přivítáme u nás na hřišti!

Můžeš se přijít podívat na trénink, pobavit se s trenéry, prohlédnout si naše hřiště a zázemí.

Kontakty:

BASEBALL